sobota, 3 maja 2014

Postępy - w tym SAL - Wait 'til Dec. 25!

Najpierw dalia. Przy łodydze brakuje jescze listka. Całość poniżej. Zdecydowanie bliżej niż dalej do końca. Wyszywanie mulinami DMC 3032 i 642 na szarym lnie jest męczące ale efekt bardzo ładny, taki delikatny. Przymierzam się do owocowych haftów z tej serii i coraz bardziej skłaniam sie ku szarościom.SAL - część piąta. Mam kłopot ze zrobieniem przyzwoitego zdjęcia. 
Projektantka wzoru przewidziała moje pomyłki, obecny etap oddzieliła rzędem białych krzyżyków, zatem poprzednie błędy nie będą rzutować na kolejne fragmenty i  mamy nowe otwarcie :-)I Drzewo Życia. Drugi wieniec był łatwiejszy, wyszywałam go etapami. Jak widać, wieniec jest zaprojektowany na bazie kwadratu.
I urobek z ostatniech dwóch tygodni:8 komentarzy:

 1. dajesz czadu na kilku frontach!!! super

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne są te hafty.
  Dalia cudna, na zbliżeniu widać ile trzeba pracy i cierpliwości.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie trzy cudne! Dalia niezmiennie, drzewo życia w Twych kolorach niezwykle wyraziste. A Sal choć nie w moim klimacie to też ma swoje zalety :) Jak zwykle masz w ręku turbo igłę!

  OdpowiedzUsuń
 4. Lilka, chociaż róże i czerwienie w dalii są cudne, to mnie najbardziej ujmują szarości. Rozumiem Cię, gdy piszesz o tym, że właśnie ku nim się skłaniasz. Uczę się do egzaminu i oglądanie Twoich prac, to miły przerywnik. Pozdr. mrysia kruczek

  OdpowiedzUsuń
 5. Dalia cudna !!!
  Sampler oglądałam gotowy, dlatego tym bardziej podziwiam Twój haft.
  Pozdrawiam słonecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dalia cudowna:)) Drzewo jak zwykle mnie zachwyca!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ta dalia jest rewelacyjna!!!!

  OdpowiedzUsuń